Kolejna Artystka uczennica Pani Katarzyny Stanuch HANNA MARTYNA 4A Wyróżniona Kwalifikacją do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie "Jesienne Duszki, Leśne Skrzaty" Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie.

Dnia 10.10.2022 Kuratorium Oświaty w Krakowie ogłosiło XIV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jesienne Duszki, Leśne Skrzaty".

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy, której tematem przewodnim były jesienne duszki i leśne skrzaty. Prace mogły być wykonane dowolną techniką plastyczną (kolaż, wydzieranka, praca przestrzenna etc.), jednak warunkiem koniecznym było wykorzystanie „darów jesieni” oraz innych skarbów przyrodniczych. Przy ocenie prac jury konkursu brało pod uwagę technikę wykonania pracy, oryginalność kompozycji, zgodność tematyczną oraz pomysłowość autora.

Do konkursu nadesłano blisko 1000 prac z blisko 200 placówek z całej Polski.

Jury w składzie:

Anna Wanic             – plastyk, nauczyciel MDK „Dom Harcerza” im prof. A. Kamińskiego

Mieczysław Czytajło – Dyrektor MDK „Dom Harcerza” im prof. A. Kamińskiego

Michał Wieciech       – Starszy Specjalista ds. edukacji leśnej, Nadleśnictwo Niepołomice

s. Jolanta Karpacz     – nauczyciel SP oraz PP

Paulina Wachowska  – kierownik MDK „Dom Harcerza” im prof. A. Kamińskiego

Iwona Domin            – pracownia imprez MDK „Dom Harcerza” im prof. A. Kamińskiego

Agnieszka Włodarczyk- pracownia imprez MDK „Dom Harcerza” im prof. A. Kamińskiego