Pierwszy raz w Naszej Szkole będziemy obchodzić

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA.

Kiedy? 1.10.2021

W jakich godzinach? 9.30 – 13.30

Gdzie? hol na I piętrze

Jak? Organizatorzy akcji, zapraszają podczas lekcji matematyki ( i nie tylko) wraz z nauczycielem, na hol szkolny na I piętrze, tam będą czekały na Was przykłady tabliczki mnożenia do rozwiązania. Za poprawne rozwiązanie otrzymujecie MEDAL EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.

Każdy kto wklei swój medal do zeszytu przedmiotowego otrzymuje bardzo dobrą ocenę z aktywności.

Plan na dziś? POWTÓRZYĆ TABLICZKĘ MNOŻENIA!!

Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. Ma to zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. A dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.

Do zobaczenia!!
Organizatorzy akcji: