Szanowni Państwo!

W związku z oferowaniem ubezpieczenia szkolnego dla uczniów, pragniemy zapoznać Państwa z ofertą ubezpieczenia NNW, jaką dla Państwa przygotowaliśmy w firmie COMPENSA, ale również rozszerzyć ją o poniższy komentarz, dotykający najważniejszych aspektów i niuansów w tego rodzaju polisach.

OVB Allfinanz jako niezależna firma pośrednictwa finansowego z tradycją sięgającą 50 lat w Europie (15 krajów, 28 lat w Polsce) bada i analizuje produkty różnych firm - m.in. ubezpieczeniowych, a także raporty na temat ich wypłacalności i jakości likwidacji szkód i podejmuje współpracę z tymi,  które mają najwyższe wskaźniki zadowolenia Klienta, negocjując przy tym warunki ubezpieczeń. Oddział OVB Lublin w tym roku w samym województwie lubelskim będzie ubezpieczał ponad 100 placówek edukacyjnych, które zadowolone z wypłacalności oraz zdjęcia z barków Rodziców spraw związanych ze zgłaszaniem szkód czy obsługą polisy, chętnie przedłużają owocną współpracę na kolejne lata....

Opis oferty Compensa 2020

OWU NNW II 1111 plus Szkolne rodo 2020