Po przerwie wakacyjnej gabinet stomatologiczny mieszczący się na terenie szkoły wznawia działalność profilaktyczno- lecznicza .Usługi stomatologiczne będą się odbywały się na starych zasadach tj. refundowane poprzez NFZ Lubin. Obowiązują zgody z lat ubiegłych. W przypadku zmiany decyzji rodzica/opiekuna prawnego prosimy o kontakt telefoniczny ,ewentualnie poprzez wychowawcę klasy z pisemna informacja przekazano poprzez dziecko. Nowo przyjęci uczniowie otrzymają nowe „ZGODY” do uzupełnienia przez rodziców /opiekunów prawnych. Gabinet Stomatologiczny będzie funkcjonował w nowym reżimie sanitarnym według nowych procedur medycznych . Wszelkie informacje będą udzielanie telefoniczne w godzinach pracy gabinetu stomatologicznego .

telefon kontaktowy -81 7472846

PROCEDURY MEDYCZNE