Na stronach lubelskiego kuratorium opublikowano:

Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych:

Zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021

• Zapraszamy do zapoznania się z informacjami  dotyczącymi zapisów dzieci do klas pierwszych.
    • Nabór elektroniczny trwa od 1 marca 2021 do 12 marca 2021.
    • Wnioski zgłoszeniowe i rekrutacyjne dostępne będą na stronie Lubelskiego Portalu Oświatowego: edu.lublin.eu w zakładce „aplikacje dla rodziców/kandydatów”, w której należy wybrać zakładkę „elektroniczna rekrutacja do szkół podstawowych”.
    • Wszystkie informacje o rekrutacji pod linkiem.
    • Obwody szkół podstawowychLink do informacji o obwodach szkół podstawowych

Zapisy do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021

• Zapraszamy do zapoznania się z informacjami  dotyczącymi zapisów dzieci do oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej na rok szkolny 2021/2022 Rekrutacja elektroniczna trwa od 1 marca 2021 do 12 marca 2021. Wszystkie informacje o rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych pod linkiem.