Nie zdobyli jeszcze karty rowerowej, a już planują wycieczkę. Czwartoklasiści, bo o nich mowa, prześcigają się w pomysłach na najciekawszą wyprawę rowerową dla swojej klasy.
I tak pojawiły się propozycje wycieczki do Zwierzyńca, Zamościa, Nałęczowa, Pliszczyna, Poleskiego Parku Narodowego, Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, doliną Bystrzycy i wiele, wiele innych. Plany zawierały szczegółową trasę, obiekty, które warto zwiedzić, miejsca, których nie sposób pominąć, niezbędny ekwipunek oraz czas przeznaczony na odpoczynek. Cudowne zdjęcia oraz własne ilustracje ukazały piękno naszego regionu i chęć przeżycia prawdziwej przygody.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zrealizować w przyszłości te wspaniałe plany