Szanowni Rodzice,

W  przedsionku  głównego wejścia do Szkoły, znajduje się pudełko, w którym mogą Państwo pozostawiać:

• zgłoszenia do szkoły obwodowej  podpisane przez obojga rodziców (w przypadku dwóch podpisów elektronicznych – nie przynosimy)
  • wnioski o przyjęcie kandydata do szkoły  podpisane przez obojga rodziców (w przypadku dwóch podpisów elektronicznych – nie przynosimy)
  • potwierdzenie woli dla dzieci spoza obwodu do klasy pierwszej
  • wniosek o przyjęcie kandydata oddziału przedszkolnego wraz z załącznikami, podpisane przez obojga rodziców  w terminie do dnia 12 czerwca br. (w przypadku dwóch podpisów elektronicznych – nie przynosimy)
  • potwierdzenie woli dla dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego (w przypadku  podpisu elektronicznego  przez jednego rodzica – nie przynosimy)
  • karty zgłoszeniowe zapisu dziecka na obiady w roku szkolnym 2020/2021 (druk znajduje się w zakładce „Rodzice”- druki do pobrania)
  • karty zgłoszeniowe zapisu dziecka do świetlicy w roku szkolnym 2020/2021 (druk znajduje się w zakładce „Rodzice”- druki do pobrania)

Powyższe dokumenty można także przesłać pocztą tradycyjną.