Szanowni Państwo,

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, ul. Kalinowszczyzna 70 serdecznie zaprasza na II Międzyszkolną Konferencję „Edukacja z Wyobraźnią” z cyklu „Innowacja w edukacji”. która odbędzie się 7 lutego 2019 r., o godz. 9.30 w siedzibie naszej szkoły.

Będzie to swoista „giełda pomysłów”, jak aranżować środowisko szkolne, by szkoła stała się „laboratorium kreatywności”. W programie przewidziano czas na zaprezentowanie konkretnych, twórczych rozwiązań (prezentacja szkół) oraz część warsztatową w której wezmą udział wszyscy uczestnicy.

Zachęcamy do wzięcia udziału zainteresowanych tą tematyką nauczycieli szkół podstawowych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc możemy przyjąć 2 osoby z placówki. Każdy uczestnik Konferencji otrzyma zaświadczenie.

Zgłoszenia prosimy przesłać do 25 stycznia za pośrednictwem formularza.

Zgłoszenie na Konferencje https://goo.gl/forms/E6M6ThwxT46U00mj1

Plakat informacyjny: