28 września 2018 r. klasy czwarte i szóste wzięły udział w ciekawych zajęciach zorganizowanych na terenie naszej szkoły w ramach współpracy ze Strażą Miejską w Lublinie i będących formą realizowanych przez nią działań profilaktycznych. Zajęcia te w bardzo interesujący i przystępny sposób, z wykorzystaniem filmów edukacyjnych, przeprowadziła pani Magdalena Sielewicz, mł. inspektor Straży Miejskiej w Lublinie.

W czasie zajęć klasy czwarte poznały ,,Zasady bezpiecznego korzystania z telefonu komórkowego”, natomiast klasy szóste dowiedziały się, jak bronić się przed ,,Cyberprzemocą”. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, licznie się wypowiadali i zadawali wiele ważnych pytań.Była to pierwsza seria zajęć, Podobne zajęcia dla klas V, VII i VIII przewidziane są na październik.

Beata Balicka
Tomasz Szajewski