Dnia 7 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla klas 3 – 6, którego celem było poznawanie poezji, rozwijanie zdolności recytatorskich, uczenie radzenia sobie w sytuacji występów publicznych, a także rozbudzanie wrażliwości na piękno języka poetyckiego.

Jury w składzie : Monika Dziubińska – przewodnicząca Rady Rodziców, Tomasz Szajewski – nauczyciel języka polskiego w klasach 4-8 oraz Małgorzata Kozak nauczyciel bibliotekarz zdecydowało o następujących wynikach konkursu.

W kategorii klas 3 - 4

I miejsce: Paulina Niećko, Iga Trela

II miejsce: Amelia Grzelak, Julia Mielnicka

III miejsce: Hałas Hanna

Wyróżnienia: Julia Balczyńska, Emilia Grzesiak, Anna Jarszak, Wiktor Półtorak, Zborowska Ewa

W kategorii klas 5 - 6

I miejsce: Pola Trela

II miejsce: Maja Paśnik

III miejsce: Alicja Bołochowska, Jagoda Szczucka

Wyróżnienie: Maksymilian Długosz

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki poczęstunek, który umilił uczniom oczekiwanie na werdykt jury.

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego.

Organizator konkursu: Małgorzata Kozak