25 listopada uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z klas 0-3 przyniosły swoje ulubione pluszowe zabawki. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od zaprezentowania przez dziewczynki z oddziału przedszkolnego układu tanecznego, przygotowanego przez uczennice z kl. 8a: Ninę Kasperek, Natalię Gnyp, Lilianę Szewczyk, Urszulę Nieścior i Martynę Hordejuk. Pod opieką p. Elżbiety Mili-Suskiej zespół wokalny „Niebiańska Kapela” wykonał piosenkę pt. „Pluszowy miś”. Następnie nauczyciel języka polskiego - p. Elwira Kasperek przeczytała opowiadanie własnego autorstwa pt. „Smoczek”. Na koniec odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Mój Wymarzony Miś”, organizowanego przez wychowawcę kl. 3a, p. Iwonę Sokół. Nagrody wręczyła Pani Wicedyrektor Ewa Michalak.

Ten dzień zaliczamy do udanych i z całą pewnością długo pozostanie w naszej pamięci!

Fot.: J. Gołąb