Maj to tradycyjnie miesiąc, w którym otrzymujemy wyniki z konkursów ogólnopolskich, a także czas podsumowania konkursów międzyszkolnych. W marcu 24 uczniów z klas IV-VII uczestniczyło w ogólnopolskim konkursie FOX English. Wprawdzie w tym roku nie było laureatów, ale na pochwałę zasługują osoby, które uzyskały najwyższe w szkole wyniki w swojej kategorii:

- kategoria Ducks - Kamila Kucharzyk  VII A,
- kategoria Bunnies2- Dominika Kozak  VI C, Szymon Ostrowski VI C
- kategoria Bunnies 1- Zofia Arbaczewska V A,
- kategoria Kittens 2- Katarzyna Kijek IV C i Joachim Flis IV B.

W kwietniu uczennice kl. IV C Katarzyna Kijek i Anastazja Krawczyk uczestniczyły w międzyszkolnym konkursie dla klas czwartych „Play with English” w Szkole Podstawowej nr45. W maju natomiast uczennice klasy VI C- Julia Celewicz i Dominika Kozak oraz VII B- Martyna Butryn i Wiktoria Kostecka wzięły udział w II etapie międzyszkolnego konkursu „ Big English Test” w Szkole Podstawowej nr 51. W III etapie szkołę reprezentowała Julia Celewicz, która otrzymała wyróżnienie.

Tekst: E.Kluziak i D. Główczyk