Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w ramach Rządowego Programu "Aktywna Tablica 2020-2024" nasza szkoła będzie wyposażona w:

• narzędzia do terapii wraz z zestawem laptopów, które zostaną zastosowane do diagnozy, terapii i kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z dysleksją,
  • pomoce dydaktyczne i programy dla uczniów mających problemy w edukacji szkolnej wymagającej terapii logopedycznej

Zakupione narzędzia, pomoce dydaktyczne i programy będą wykorzystane w pracy stacjonarnej i zdalnej, zarówno na zajęciach indywidualnych i grupowych przez logopedę oraz pedagogów i nauczycieli uczących klasach 1-3. Wykorzystywanie zakupionych pomocy pomoże zwiększyć zaangażowanie dziecka w proces uczenia się, osiągnąć zakładane cele oraz zapewni uczniom odpowiednią jakość kształcenia, adekwatną do indywidualnych potrzeb.