W maju w naszej szkole odbył się uroczysty finał konkursu recytatorskiego dla klas 0-3.  Wszyscy uczestnicy, wybrani w drodze eliminacji klasowych, godnie reprezentowali swoje odziały. Każdy miał za zadanie zaprezentować dowolny, wybrany przez siebie wiersz o tematyce wiosennej. Występy oceniało jury w składzie: Dyrektor szkoły- Tadeusz Szydłowski, Izabella Michałowska- nauczyciel języka polskiego oraz Małgorzata Kozak- nauczyciel bibliotekarz. Wybór nie był łatwy, bo każdy zaprezentował się wspaniale. Po niezwykle burzliwych obradach jury ogłosiło werdykt:

Kategoria: klasy 0-1:
1 miejsce : Zuzanna Baran - klasa 1B
2 miejsce: Ewa Zborowska klasa 1A i Jan Walada klasa 1B
3 miejsce: Kalina Szymczyk klasa 0
wyróżnienie: Natalia Baran klasa 1B

Kategoria: klasy 2-3:
1 miejsce: Hanna Hałas klasa 2B
2 miejsce: Natalia Łbik klasa 2B
3 miejsce: Oleksandra Kovalenko klasa 3B
wyróżnienie: Karolina Chaba klasa 2A

Wszystkim uczestnikom oraz przygotowującym ich nauczycielom gratulujemy pięknych występów, zaś nagrodzonym dziękujemy za dostarczenie nam tak wyjątkowych doznań artystycznych. Byliście wspaniali!!!