Bicie rekordu w akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie" odbyło sie w naszej szkole w czasie nauki hybrydowej - część klas uczy sie stacjonarnie, część ma nauke zdalną. W takiej sytuacji najważniejsze stało się samo uczestnictwo w akcji jak największej liczby uczniów oraz wspólna zabawa.  Akcja wspierała wyrabianie nawyku bezpiecznego i pożytecznego spędzania przerwy w szkole, wdrażała do czytania w każdej sytuacji, wykorzystywania zasobów biblioteki szkolnej oraz jej przestrzeni na spokojne chwile z książką, z dala od hałasu.

Miło nam poinformować, że w akcję, która miała miejsce w czwartek 21 X październiaka, włączyli się wszyscy uczniowie obecni w szkole, uczniowie na platformie Teams, uczniowie z klas I przebywający w domu na nauce zdalnej.
Szczególne podziękowania dla dziewczyn z klasy 6A, za pełne zaangażowanie w przebieg akcji, wykonywanie plakatów, napisów, dystrybuję w szkole oraz obieg informacji( Tosi, Juli, Martyny, Zuzy i Igi).
Powtarzamy za rok w październiku - Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych:)))

LINK do filmiku z akcji...