Uczennica klasy VIIIa - Monika Ostrowska, na co dzień trenująca w Lubelskim Klubie Karate Tradycyjnym brała udział w bardzo ważnej imprezie sportowej.
W dniu 04 października w Katowickim Spodku odbył się Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym. Na macie spotkało się ponad 600 zawodników m.in. z: Rumunii, Ukrainy, Macedonii, Izraela, Litwy, Czech, Włoch, Słowenii, Azerbejdżanu.
A wśród nich – Monika !!!

Startowała w kategorii kata indywidualne, zdobywając wicemistrzostwo Europy.  Razem z Patrykiem (klubowym kolegą) wywalczyła w pięknym stylu ZŁOTO w kategorii EN- BU. W kolejnej konkurencji  - kata drużynowym, wspólnie ze swoimi koleżankami klubowymi zdobyła brązowy medal.
Był to niesamowity czas gdy adrenalina, duch walki przeplatał się z duchem przyjaźni i koleżeństwa.
Monika spisała się rewelacyjnie we wszystkich konkurencjach, w których brała udział. Jesteśmy z niej bardzo dumni, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.