Szanowni Rodzice

Rada Rodziców uprzejmie informuje, iż została podpisana kontynuacja ubezpieczenia szkolnego NNW uczniów z przedstawicielem firmy Compensa.
Warunki ubezpieczenia pozostają bez zmian i będą dostępne do wglądu w sekretariacie szkoły.

Najważniejsze informacje:

• suma ubezpieczenia - 14.000 PLN
  • trwały uszczerbek na zdrowiu - 14.000 PLN
  • jednorazowe świadczenie z tytułu pogryzienia przez pasa lub kota, ukąszenia przez żmiję, użądlenia - 200 PLN
  • jednorazowe świadczenie z tytułu wystąpienia NW w przypadku, gdy nie został orzeczony trwały uszczerbek na zdrowiu - 150 PLN

Kwota składki - 45 PLN płatna przelewem na konto Rady Rodziców do końca września (numer konta dostępny na stronie internetowej szkoły), w tytule przelewu koniecznie wpisując imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Indywidualne deklaracje ubezpieczeniowe zostaną rozdane na zebraniach klasowych oraz będą dostępne w sekretariacie szkoły. Wypełnione deklaracje prosimy zostawiać w sekretariacie szkoły do końca września. Proszę pamiętać, że dziecko będzie objęte ubezpieczeniem po opłaceniu składki oraz dostarczeniu deklaracji.

Rada Rodziców SP10 Lublin.