Maj to miesiąc obfitujący w wiele ważnych rocznic. Nasza szkoła na różne sposoby próbowała upamiętnić 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Skierowany do uczniów klas 4-8 - Szkolny konkurs poświęcony 230 Rocznicy Konstytucji i symbolom narodowym państw Europy cieszył się dużą popularnością. Wpłynęło 38 prezentacji, na uwagę zasługuje aktywność w tym względzie klasy 4b, której prace zdominowały ogół zgłoszonych prezentacji. Również uczniowie starszych klas postanowili zmierzyć się z zadaniem konkursowym. 5b, 6a, 6b oraz 7a, 7b, 7c, 7d oraz 8b, to klasy które miały swoich przedstawicieli wśród uczestników konkursu. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy, dyplomy wręczone zostaną przy nadarzającej się okazji.