Uczniowie z klasy 2c w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja zrealizowali przedostatni już moduł - Empatia Na zajęciach rozpoznawaliśmy emocje przez obserwację mimiki i postawy ciała. Rysowaliśmy te, które w nas się pojawiały gdy słuchaliśmy opowiadania i odsłuchiwania dźwięków. Dostrzegaliśmy różnice w odbiorze poszczególnych sytuacji i próbowaliśmy znaleźć wspólne rozwiązania. Był też taniec empatii i zabawy z chustami przy muzyce klasycznej. Uczyliśmy się współpracy podczas rysowania Emocjaczy i mieliśmy dużo zabawy przy wymyślaniu dla nich imion! Ćwiczyliśmy też uważność poprzez ćwiczenia relaksacyjne. Gdy musieliśmy zostać w domu spotkaliśmy się zdalnie by porozmawiać o tym jak się czujemy, za czym tęsknimy i czego nam brakuje gdy uczymy się poza szkołą. Zapraszamy do galerii!