Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczennica kl. VII A Monika Ostrowska została laureatką konkursu Federacji Funduszy Lokalnych w Polsce oraz Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej „Zacznijmy od podstaw”. Celem konkursu było propagowanie aktywnego trybu życia. Autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie: „Jakiego sportu chciałbyś/chciałabyś nauczyć się od podstaw w 2021 roku? Dlaczego akurat tego?” otrzymali karty podarunkowe 4F o wartości 500 zł. A oto, co napisała Monika:...
"W 2021 roku najbardziej chciałabym nauczyć się jeździć na łyżwach. Zawodowe tancerki dryfujące po lodzie wyglądają jak kolorowe, subtelne motyle pląsające po delikatnych płatkach kwiatów. To połączenie delikatności w jeżdżeniu z determinacją i siłą, jaką należy włożyć w każdy ruch. Łyżwy ćwiczą równowagę oraz dbają o prawidłową postawę".
Moniko, gratulujemy!