Szkolne Koło Wolontariatu w dniach 05-21.10.202 r.  organizuję zbiórkę darów na rzecz Podopiecznych Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie. Trudna sytuacja finansowa Ośrodka uniemożliwia zakup wszystkich potrzebnych produktów a intensywny sezon za chwilę się rozpocznie. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich Uczniów, Nauczycieli i Rodziców o przyłączenie się do tej inicjatywy, razem możemy więcej!

Co zbieramy?

Artykuły spożywcze: mąka, kasze, makarony, ryż, pałatki owsiane, kukurydziane, mleko w kartonach UHT, dżemy, marmolada, koncentrat pomidorowy, musztarda, ketchup, konserwy, sosy w słoikach i w proszku, herbata, kawa, kakao, cukier, olej, warzywa w puszkach i słoikach, przyprawy, bułka tarta, ziemniaki, cebula.

Środki higieniczne, środki czystości i ochrony osobistej: papier toaletowy, proszek/płyn do prania, nożyki i kremy do golenia, szczoteczki i pasty do zębów, szampony do włosów, mydła, płyn do mycia naczyń, ręczniki papierowe, rękawiczki jednorazowe, maseczki, worki na śmieci (35l, 60l, 120l), preparaty do mycia i dezynfekcji podłóg, schodów, toalet, umywalek, płytek (płyny, żele, proszki, pasty).

Dary prosimy przynosić do biblioteki (uczniowie klas 0-3) oraz do gabinetu pedagoga szkolnego (uczniowie klas 4-8).

Za wszelkie przekazane dary serdecznie dziękujemy!