Logowanie na stronie do platformy Office 365

1. Proszę wejść na link   https://www.office.com/
  2. Nacisnąć zaloguj się.
  3. W loginie wpisać ucznia login z dziennika elektronicznego i dodać do niego zakończenie: @edu.lublin.eu czyli (login dziennikowy)@edu.lublin.eu
  4. Naciskamy: Dalej
  5. Proszę wpisać hasło Student.123
  6. Naciskamy Zaloguj
  7. Teraz musimy zmienić hasło podane przeze mnie (Student.123) na hasło własne.
    W „bieżące hasło” wpisujemy Student.123 W  ”nowe hasło” i „potwierdź hasło” wpisujemy hasło wymyślone już przez siebie, to hasło będzie Państwa hasłem do tego konta.
  8. Naciskamy Zaloguj
  9. Wyskoczy ramka ”potrzeba więcej informacji” – naciskamy Dalej wyskoczy nam strona:  „don’t lose access to your account!” (nie utrać dostępu do Twojego konta) – Proszę kliknąć :  ‘SET IT UP NOW’  (znajduje się na końcu zdania zapisanego przy wykrzykniku)
  10. Pojawi się nowe pole „Autentication Email” Proszę teraz wprowadzić swój prywatny adres e-mail.
  11. Proszę nacisnąć ‘EMAIL ME’. Pojawi się drugie okienko, w które wpiszemy kod aktywujący (kod będzie przysłany na naszego, podanego wcześniej maila).
  12. Proszę teraz wejść na swoją prywatną skrzynkę pocztową i odebrać maila z kodem aktywującym.
  13. Mail do państwa w temacie będzie miał zapisane” Jednostki Oświatowe Gminy Lublin „. Proszę też sprawdzić spam.
  14. Kod (cyfry), który został przesłany wpisujemy w drugie okienko i klikamy przycisk ‘VERIFY’
  15. Następnie klikamy ‘FINISH’
  16. Pojawi się pytanie, czy chcą Państwo się wylogować? Proszę nacisnąć „nie”. Teraz widzą Państwo główną stronę swojego konta na Office 265. Mogą się Państwo rozejrzeć.

Pomoc dla ucznia i Rodzica w procesie logowania i korzystania z aplikacji Office 365: https://youtu.be/aWUOjCgbsTg