INFORMACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH:

1. Od 31.07.2020 można sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty w serwisie ZIU: https://wyniki.edu.pl, logując się przy pomocy otrzymanego wcześniej od wychowawcy loginu i hasła.
  2. Zaświadczenia z wynikami egzaminu – przesłane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną można odebrać w dniu 31 lipca w godzinach 11:00-14:00. Wychowawcy klas ósmych będą je wydawać w sali nr 7. Prosimy o przyniesienie własnego długopisu, w celu pisemnego potwierdzenia odbioru zaświadczenia. W dniach 3-4 sierpnia zaświadczenia można odebrać w sekretariacie szkoły.
  3. Wyniki egzaminu zostaną wprowadzone do systemu naboru przez wychowawcę.
  4. Proszę sprawdzić na stronie rekrutacji, czy punkty za egzamin wprowadzono poprawnie.
  5. Od 31.07.2020 do 4.08.2020, do godz. 15.00 można zmienić preferencje wyboru, zgłaszając się do szkoły pierwszego wyboru z prośbą o odblokowanie edycji. Po wyborze należy wydrukowany i podpisany wniosek ponownie złożyć w szkole pierwszego wyboru.
  6. Proszę przestrzegać pozostałych terminów rekrutacyjnych podanych w harmonogramie rekrutacji.

Małgorzata Kucharzyk
wicedyrektor