Szanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele i Pracownicy obsługi Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie.

Z wdzięcznością kierujemy do Was słowa podziękowań za trud włożony w naukę i opiekę nad naszymi dziećmi. To Państwo przez te osiem a czasem i dziewięć lat dokładali wszelkich starań by nasze dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Dziecko, a potem nastolatek spędzając w szkole czasem nawet 9-10 godzin zżywa się ze społecznością, utożsamia z prezentowanymi przez nią wartościami. Nasze dzieci pokonując kolejne stopnie edukacji wzbogacały się dzięki Wam o wiedzę i nowe doświadczenia.
Żegnając się z Wami, oprócz wyrazów wdzięczności kierujemy życzenia zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz sił na nowy rok szkolny.

Rodzice i uczniowie klasy 8a.