Obecnie mieszkania i domy zamieniły się w szkoły i miejsca pracy. A przecież każdy musi mieć chwilę odpoczynku i przestrzeń, w której może się zrelaksować. Uczniowie kl. 6a pokazali, że potrafią znaleźć zajęcie i strefę, które dają im odprężenie.

Natalka: Najbardziej relaksuje mnie gotowanie z mamą i siostrą. Sprawia mi to dużo radości.

Mateusz: Najlepiej czuję się na kanapie, gdy czytam książki, ponieważ jest tam miękko i wygodnie

Kacper: Po kilkugodzinnej pracy przy komputerze prawdziwe wytchnienie daje mi relaks z książką w najwygodniejszym miejscu w moim pokoju – na wielkiej pufie w kształcie piłki!

Paweł: Wybrałem balkon, ponieważ jest tu świeże powietrze, przyjemny chłód, a także przytulność i piękna panorama Lublina.

Martyna: Lubię czytać książki na świeżym powietrzu.

Weronika uwielbia spędzać czas z Figą.

Nikola: Najlepiej relaksuję się, bawiąc się z moim ukochanym chomikiem - Pysią, z którą uwielbiam spędzać czas.

Kinga: Najbardziej lubię odpoczywać na swoim łóżku, gdzie czytam książki, robię sztuczki karciane, gram z siostrą w planszówki oraz przeglądam gazety sportowe.

Monika: Uwielbiam mój wolny czas spędzać na zabawach z moim ukochanych pieskiem.