Z radością dzielimy się zdjęciami i pomysłami, które zostały nadesłane do „Galerii Kreatywności”. Pokazaliście, że mimo zmiany sposobu nauki i ograniczonych możliwości znajdujecie czas na rozwijanie talentów, spacery, zabawy z rodzeństwem czy zdobywanie nowych umiejętności. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który został zrobiony przez Wiktorię Mrozik z 7b, oraz szczegółowej instrukcji wykonania hotelu dla owadów nadesłanej przez Maksymiliana Szepietowskiego.

Uczniowie, którzy przyłączyli się do inicjatywy Samorządu Uczniowskiego:

Mikołaj Król „0”, Miłosz Gawłowski 1b, Seweryn Węgrzyn 1c, Mateusz Chlebowicz 2a, Jessica Bartoszewska 3c, Jakub Pawlak 3c, Antek Kołodczak 5a, Michał Kołodczak 5a, Mikołaj Karczewski 5b, Mateusz Czyż 5cd, Bartosz Chlebowicz 5cd, Kacper Kiepura 6a, Anastazja Krawczyk 6c, Julia Jóźwicka 6d, Maksymilian Szepietowski 6d, Gracjan Sałata 7a.

Dziękujemy za wszystkie inspiracje!

Jeśli chcecie podzielić się Waszymi sposobami spędzania czasu wolnego, prosimy o przesłanie zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Instrukcja wykonania hotelu dla owadów nadesłanej przez Maksymiliana Szepietowskiego.>>> Hotel dla owadow.pdf