Uczniowie SP 10 - laureaci konkursów plastycznych w roku szkolnym 2018/ 2019

Wiktoria Kotlińska kl. VII c I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Niepodległą w Lublinie”

Dominik Zachwatowicz kl. VII c I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Niepodległą w Lublinie”

Dominik Zachwatowicz kl. VII c I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Ja i mój autorytet”

Jakub Sidor kl. VII c II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Ja i mój autorytet”

Paweł Frankowski kl. VII c II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Ja i mój autorytet”

Urszula Nowicka kl. VI b II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Ja i mój autorytet”

Gabriela Szafranek kl. VI b wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Ja i mój autorytet”

Oliwia Łukasik kl. VI b wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym ,, Ja i mój autorytet”

Dominik Zachwatowicz kl. VII c  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,, Wspólnie mówimy Nie przemocy”

Łucja Iwaszko kl. VI a I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym  z okazji Światowego Dnia Książki  i Praw Autorskich ,, Jedyna taka książka”

Paweł Frankowski kl. VII c II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym ,, 450- lat Unii Lubelskiej”

Karolina Siedlecka kl. VII a III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym ,, 450- lat Unii Lubelskiej”

Aleksandra Rybak kl. II b   III w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,, Kwiaty dla mojej mamy”

Emilia Mikołajczyk  kl. I b wyróżnienie w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,, Kwiaty dla mojej mamy”

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Grażyna Dudzic- Gromnicka