W dniu 19.03.2019r. chłopaki z klasy 5a zrobili dziewczynkom prezent niespodziankę z okazji Dnia Kobiet i zabrali nas do Pizza Hut w Centrum Handlowym Vivo! Po wejściu do pizzerii pan menadżer zaprowadził nas do wielkiego stołu. Każdy z wypiekami na twarzy czekał, aż zaczniemy robić swoją własną pizzę :). Po chwili zwiedziliśmy kuchnię, umyliśmy ręce i ponownie zasiedliśmy do stołu, gdzie dostaliśmy kawałek ciasta. Pan wytłumaczył nam, w jaki sposób rozwałkować ciasto do odpowiedniego kształtu na pizzę, specjalnym kolczastym wałkiem zrobiliśmy dziurki w cieście. Następnie posmarowaliśmy ciasto sosem, posypaliśmy serem i poszliśmy do kuchni, gdzie znajdowały się pozostałe składniki. Po wybraniu dodatkowych składników pizza została włożona do pieca. Po kilkunastu minutach mogliśmy już spróbować najlepszej pizzy- wykonanej własnoręcznie! Była pyszna! Był to bardzo udany dzień, dziewczynom bardzo podobał się ten prezent. Dziękujemy naszym klasowym kolegom!
Tekst Marika Adamowicz, Weronika Drozd