7.12.2018r. nasza klasa 4a wzięła udział w wycieczce z okazji mikołajek. Był z nami nasz pan wychowawca Zbigniew Łęcki i dwie mamy.  Przy ul. Lubartowskiej 77 uczestniczyliśmy w dwóch warsztatach: "Niezapomniany świat gier planszowych" i "Smakowity świat kuchni". W jednym pomieszczeniu robiło się pizzę, w drugim był pokój gier planszowych. Były tam rożne gry, które można było kupić, ale też były takie za darmo do pogrania na miejscu np. „Wsiąść do pociągu” albo „Kot Stefan”. Gdy graliśmy,  to po troje dzieci robiło pizzę w drugiej sali. Sami wałkowaliśmy ciasto rękoma bez wałka, wybieraliśmy i dodawaliśmy dodatki, a później jedliśmy najlepsze pizze na świecie. Kto nie dał rady zjeść swojej pizzy, mógł ją zabrać do domu. Według mnie wycieczka była bardzo ciekawa, tylko trochę za krótka.

Nina Kasperek