W dniu 29 maja świętowaliśmy w naszej szkole szkolny Dzień Dziecka. Tego dnia boisko zamieniło się w jeden wielki piknik, któremu towarzyszyły niezliczone atrakcje. Wśród nich znalazły się m.in. pokaz talentów, sportowe zawody dla młodszych klas czy rozgrywki w piłkę nożną o Puchar Dyrektora. Klasa 1a zachwyciła swoimi umiejętnościami aktorskimi podczas przedstawienia przygotowanego przez wychowawcę Panią Beatę Kołodziej, podczas gdy klasy starsze mierzyły się z wyzwaniami gry terenowej zorganizowanej przez Pana Szymona Miłkowskiego. Mieliśmy także okazję podziwiać wytwory uczniów z Koła Fotograficznego oraz poznać tajniki gier planszowych, w które wprowadzili nas uczniowie klasy 6a.
Odwiedzili nas także wspaniali goście – piłkarze z Klubu Piłkarskiego Lublinianka, strażacy z OSP Turka oraz pracownicy aeroklubu balonowego – którzy przedstawili uczniom tajniki swoich zawodów i pasji. Serdecznie za to dziękujemy ❤️
Poza tym mogliśmy skorzystać z oferty firmy Słodka Cytrynka klasy 2b w ramach projektu Przedsiębiorcze Dzieciaki, a także wylosować upominek podczas loterii organizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu.
Na koniec dnia czekały nas jeszcze zajęcia czytelnicze zorganizowane przez studentów KUL oraz warsztaty taneczne!
Oczywiście Dzień Dziecka nie mógł się odbyć bez słodkości, o które zadbała Rada Rodziców.