We wtorek, 19 czerwca odbył się Apel podsumowujący wyniki Uczniów w bieżącym roku szkolnym. Na wstępie nagrodziliśmy brawami i gratulacjami 13 osób, które osiągnęły wybitne wyniki w nauce i mają średnią powyżej 5,6. Wyczytane zostały wszystkie osoby, które w piątek, na uroczystym  zakończeniu roku szkolnego  otrzymają świadectwa z wyróżnieniem- 106 osób ma średnią powyżej 4,75.  Pani Wicedyrektor wręczyła klasie 6b nagrodę za zajecie I miejsca w Szkole, w akcji Rowerowa Wiosna, 180 minut zajęć w Aqua Lublin. Nasza Szkoła, dzięki  uczniom, którzy bardzo chętnie włączyli się w tegoroczną kampanię akcji i codziennie przyjeżdżali do szkoły rowerem, deskorolką, rolkami lub hulajnogą zajęła 22 miejsce w Lublinie. Na koniec zostały wręczone nagrody za szkolny konkurs "Piękna nasza Polska cała" za część literacką i część plastyczną. Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!